Veikti ne žodžiais, bet darbais kvietė Europarlamentaras Petras Auštrevičius lietuvius profesionalus Briuselyje.

Spalio 21 d. vakarą Briuselyje, globalios mentorystės projekto „LT Big Brother“ Beniliukso regiono dalyviai ir Lietuvos teisininkų draugijos (LTD) Briuselio skyriaus nariai neformalioje aplinkoje susitiko ir diskutavo su Europos Parlamento nariu Petru Auštrevičiumi.

Per Briuselyje surengtą atvirą diskusiją Petras Auštrevičius kartu su lietuviais profesionalais įsikūrusiais Beniliukso regione, dalijosi įžvalgomis apie pabėgėlių srauto į Europą nulemtas grėsmes ir galimybes, solidarumą, Baltijos šalių perspektyvą, iššūkius saugumui, gynybai, ekonominei ir politinei sąjungai.

 

Europarlamentaras taip pat pristatė humanitarinės pagalbos Ukrainai iniciatyvą Europos Parlamente bei atskleidė pirmus darbo Europos Sąjungos sostinėje Briuselyje įspūdžius.
Mes esame dabartinių vykstančių pokyčių Europos Sąjungoje dalis ir jau tokios Europos Sąjungos kokia buvo – nebebus. Mums reikia kaip niekad stiprios Lietuvos – vieningoje Europoje. Ir štai dabar, unikali proga veikti ne žodžiais, bet darbais.” – teigė europarlamentaras Petras Auštrevičius.

Diskusijos dalyvių paklaustas, apie globalių lietuvių “imigracijos” politiką, europarlamentaras atsakė: “Žinant Jūsų lietuvių profesionalų sukauptą patirtį ir išsilavinimą, yra aiškus poreikis tokia patirtimi dalintis ir aktyviai įsitraukti į politinius procesus mūsų šalyje”.

Prasminga diskusija džiaugėsi Miglė Niauraitė, tarptautinės konsultacinės kompanijos “Interel”, kuri specializuojasi strateginių komunikacijų, viešųjų reikalų ir asociacijų valdymo srityse, ES teisininkė – konsultantė, Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus vadovė ir LT Big Brother Beniliukso regiono koordinatorė, kuri teigė, jog įvykęs renginys subūrė įvairių sričių lietuvius profesionalus, kurie išlieka neabejingi dabartinėms aktualijoms tiek Lietuvoje, tiek visoje Europos Sąjungoje, ir siekia veikti ne tik žodžiais.

Diskusiją moderavo Evelina Kurgonaitė-Swoboda, Strateginės politikos vadovė kompanijoje ‎Samsung, Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus valdybos narė, LT Big Brother Beniliukso regiono mentorė.

Nuotr. ©Bogdan Sandru 

 

Paskutinės naujienos

LT Big Brother dalyvė Milda Zarankaitė: siekiant karjeros labai svarbu rodyti iniciatyvą
2018.10.30
Per dešimt LT Big Brother gyvavimo metų projektas pritraukė šimtus talentingų jaunųjų profesionalų. Kaskart įsitikiname, jog motyvuoti, savo tikslais tikintys ...
Dalyvio Skirmanto istorija: projekte augau kaip lyderis!
2018.04.05
Praėjusio sezono dalyvis Skirmantas Gricius dalijasi savo įspūdžiais bei pasakoja, kas jį paskatino dalyvauti LT Big Brother projekte. Mažuoju broliu tapęs ...
Dalyvės patarimai: kaip tinkamai išnaudoti mentorystės privalumus?
2018.03.22
Nuotr. Henrik Ole Jensen 9-ojo LT Big Brother sezono dalyvė Kotryna Kurtinaitytė – marketingu, asmens rinkodara, viešuoju kalbėjimu besidominti, Danijos Aarhus University ...
Trys priežastys sėkmingai mentorystei, kuri atveria karjeros kelius ir formuoja kitokį požiūrį
2018.01.05
Mentorės Aistės Juknaitės ir jos mažosios sesės Indrės Povilauskaitės pavyzdys įkvepiantis. Anot abiejų, tarpusavio bendravimas ir pastangos, turi ne tik ...

verification5 (1)

Nori tapti šio projekto dalimi? Susisiek su mumis!

Užpildyk šią formą apačioje ir būsi informuotas pirmas apie naujojo sezono pradžią!

Organizatoriai
Remėjai
Draugai